Найкращі стратегії для Авіатор

Стратегії для гри «Авіатор»

Суть гри Авіатор досить проста. Користувачеві необхідно зробити ставку і встигнути вивести виграш, поки літак перебуває у повітрі в полі зору. Як тільки він впаде або відлетить за межі ігрової зони – ставку буде програно.

Гра з'явилася у 2018 році. За відносно невеликий час вона завоювала багато шанувальників серед любителів розваг в онлайн-форматі. Деякі гравці почали вивчати її детальніше, запитуючи «Як виграти в Авіатор?». Це призвело до розробки робочих стратегій. Далі розглянемо їх докладніше.

Стратегії для одинарної ставки

Для Авіатору стратегія гри із однією ставкою ідеально підходить новачкам. Поки ще немає достатнього досвіду, друга ставка буде відвертати увагу. А зосередження лише на одній дозволить тримати процес гри під контролем.

Для початку необхідно розрахувати банк – суму грошей, які ви маєте намір витратити на гру. Відштовхуючись від цього, слід визначити розмір ставки. Оптимальною вважається сума, якої вистачає на 100–200 ставок. Якщо ви внесли 200 гривень на рахунок, то рекомендований розмір кожної ставки буде в межах 1-2 гривень. Якщо на депозиті 2000 гривень, то можна ставити по 10-20 гривень на кожен політ кукурудзника.

Підхід з одинарними ставками включає три стратегії гри в «Авіатор». Розглянемо кожну їх докладніше.

Виграшна стратегія з мінімальним ризиком

Ця стратегія для Авіатору створена не для отримання великого виграшу за короткий проміжок часу. Вона забезпечує комфорт гравця під час польоту літака. Чим нижче ризик, тим менше грошей отримує гравець, але при цьому теоретично знижується кількість програшів.

Стратегія для Авіатору з мінімальним ризиком передбачає, що гравець здійснюватиме кешаут за невисоких коефіцієнтів — х1.2–1.22. Для встановлення ставки слід скористатися функціями «Автоставка» та «Автокешаут». Таким чином можна наростити банк для наступних ігор по-великому.

Виграшна стратегія з помірним ризиком

Якщо ви готові розпоряджатися більшим банком, то ця стратегія гри в Авіатор вам підходить. Тут уже планку з коефіцієнтом для кешауту слід підвищувати до значення х2-3. Такі показники випадають із ймовірністю 39-43%. При цьому важливо переглянути статистику: якщо давно не було великих множників х5-10, то швидше за все вони з'являться найближчим часом.

Виграшна стратегія для швидкого заробітку

В Aviator така стратегія спрямована на отримання разового великого виграшу. Її суть проста: гравцеві потрібно «зловити» коефіцієнти х100 і більше. Як правило, частота їх випадання 1 раз на 60-90 хвилин. Тому слід уважно вивчити статистику гри, знайти час, коли останній раз випав максимальний множник, і відрахувати від нього годину-півтори. В отриманому інтервалі можна активно ставити гроші в очікуванні значного коефіцієнта.

Стратегія для подвійної ставки

Авіатор – гра на гроші, в якій потрібна стратегія. Бездумні натискання кнопок не призводять до бажаного результату. Якщо одиночна ставка найбільше підходить новачкам, то подвійна – досвідченим гравцям, які можуть зосередити увагу на кількох процесах одночасно.

Така стратегія в грі Авіатор має перевагу: при правильному поєднанні ставок можна досягти максимального результату. Але при цьому існує ризик втратити обидві через неуважність. Тому новачкам краще потренуватися на одній ставці, а потім переходити до більш складних варіантів.

Класичні стратегії для ставок

Люди детально вивчали ставки протягом багатьох десятиліть. Класичні робочі стратегії підвищення виграшу можна перенести і на гру Авіатор. Нижче розглянемо найпопулярніші з них.

Система Фібоначчі

Стратегія Фібоначчі для гри Авіатор заснована на математичній послідовності. При кожному програші слід ставити суму попередніх двох ставок. Якщо стартова ставка була 20 гривень і гравець зазнав невдачі 5 разів поспіль, то формується послідовність: 20-20-40-60-100-160. У разі виграшу необхідно спуститись на два числа. Відповідно до вищезгаданої послідовності при виграші ставки 160 гривень наступна буде 60 гривень. Якщо виграє і вона – потрібно ставити 20 гривень тощо.

Система Даламбера

Стратегія Даламбера в Авіаторі реалізується в такий спосіб. Гравець обирає розмір стартової ставки – 100 гривень. Ця сума одночасно дорівнюватиме кроку між ставками. У разі програшу слід збільшувати ставку на крок, а при виграші – зменшувати на те саме значення.

Перед зльотом літака гравець укладає парі на 100 гривень. Програш означає, що в наступному раунді ставка дорівнюватиме 200 гривень. Ще одна невдача збільшує наступну ставку на крок, виходить 300 гривень. При виграші остання ставка зменшується на 100 гривень тощо.

Система Мартінгейла

В автоматі Aviator стратегія Мартінгейла передбачає подвоєння кожної програшної ставки до досягнення позитивного результату (або ж програшу коштів, призначених для гри). Якщо вибрати нижній поріг 50 гривень, то після невдачі слід поставити 100 гривень, далі 200 гривень тощо. Вважається, що подвоєння допоможе покрити всі втрати, а також залишитися в плюсі. Як тільки ставка виграє, необхідно повернутися до початкової суми.

Система Лабушер

В Aviator стратегія Лабушер включає набір ставок, сума яких дорівнює бажаному прибутку. Куш 400 гривень можна розбити на 4 ставки по 100 гривень. За коефіцієнта х2 вони дадуть 400 гривень виграшу. Виходить ряд: 100-100-100-100. Сума першого та останнього числа буде стартовою ставкою. Якщо вона не зіграла, підсумовуємо перше та останнє число і ставимо в кінці ряду: 100-100-100-100-200. Для наступної ставки підсумовуємо 200 та 100, отримуємо 300 гривень та укладаємо парі перед зльотом кукурудзника. При виграші видаляємо останні два числа, отримуємо ряд: 100-100-100. Тепер ставимо 200 гривень (100+100). У разі виграшу прибираємо останні два числа: залишається 100. Ставимо гроші на той самий коефіцієнт. За успіху забираємо 200 гривень. У результаті у нас виграш 300+200+100 та програш 200 гривень. У сумі прибуток складає 400 гривень.

Тобто у грі Авіатор на гроші стратегія Лабушера має на меті видалити всі числа із ряду. Тоді бажаний куш буде отримано.

Система «Паролі»

Ця стратегія гри в «Авіатор» є повною протилежністю моделі Мартінґейла. У ній ставку потрібно подвоювати у разі виграшу та повертатися до початкового значення при програші. Система заснована на теорії: якщо у гравця смуга перемог, він має гарні шанси на великий виграш.

FAQ

Яку стратегію ставок слід обрати для Авіатор?

Ідеальної стратегії для гри в Авіатор не існує. Оптимальний підхід визначається індивідуально. Гравцю необхідно тестувати кожну стратегію для пошуку найбільш слушної. Крім того, можна використовувати комбінацію з кількох систем ставок.

Яка система ставок для гри в Авіатор найкраща?

Виграш на Авіаторі визначається насамперед вибором стратегії. До найефективніших відносять систему Мартінгейла, Лабушера, Фібоначчі та Даламбера. Щоб зрозуміти, яка система вам найбільше підходить, необхідно спробувати кожну з них.

Чи можливо виграти в Aviator ?

Виграти однозначно можна. Але на 100% передбачити результат низки ставок неможливо. Секрети гри Авіатор полягають у виборі відповідної стратегії. Але навіть вона не дасть гарантії на отримання стабільного виграшу, оскільки алгоритм Авіатору заснований на генераторі випадкових чисел.

Як підвищити шанси на перемогу в Aviator?

Тисячі користувачів ставили собі питання «Як виграти в грі Авіатор?» та методом проб і помилок вивели робочі стратегії. Багато які з них були перенесені з інших видів онлайн-розваг і адаптовані під Aviator. Гарантованого способу отримання стабільного виграшу немає, але стратегія допоможе значно збільшити шанси на перемогу.

Для гри в Авіатор краще використовувати стратегію на одну ставку чи дві?

Стратегії гри в Авіатор на одиночні ставки більше підходять новачкам, оскільки їхня увага не розсіюватиметься. Після того, як користувач впевненіше укладатиме парі й робитиме кешаут, можна переходити до стратегій на дві ставки.