Стратегії в Авіатор

Стратегії Авіатор

Стратегії для гри «Авіатор»

Суть гри Авіатор досить проста. Користувачеві необхідно зробити ставку і встигнути вивести виграш, поки літак перебуває у повітрі в полі зору. Як тільки він впаде або відлетить за межі ігрової зони – ставку буде програно.

Гра з'явилася у 2018 році. За відносно невеликий час вона завоювала багато шанувальників серед любителів розваг в онлайн-форматі. Деякі гравці почали вивчати її детальніше, запитуючи «Як виграти в Авіатор?». Це призвело до розробки робочих стратегій. Далі розглянемо їх докладніше.

Як вигравати в Авіатор?

Хоча гра Авіатор використовує генератор випадкових чисел і обдурити її неможливо, є кілька порад, які можуть допомогти збільшити шанси гравця на успіх.

  1. Обмежуйте час гри та правильно вибирайте момент для зупинки. Якщо в Авіаторі грати довго, то шанс програти всі кошти буде наближатися до 100%.
  2. Застосовуйте фінансові стратегії, такі як "флет" або відсоток від банку, щоб структурувати гру та оптимально вибирати суму ставки.
  3. Встановлюйте конкретні фінансові цілі на кожну ігрову сесію та робіть паузу після їх досягнення.

Додаткові рекомендації:

  1. Експериментуйте з різними стратегіями, тому що кожна з них має свої переваги та недоліки.
  2. Врахуйте психологічний аспект і намагайтеся залишатися спокійним під час гри, пам'ятаючи, що навіть із правильною стратегією завжди є ризик програшу.

Стратегії для одинарної ставки

Для Авіатору стратегія гри із однією ставкою ідеально підходить новачкам. Поки ще немає достатнього досвіду, друга ставка буде відвертати увагу. А зосередження лише на одній дозволить тримати процес гри під контролем.

Для початку необхідно розрахувати банк – суму грошей, які ви маєте намір витратити на гру. Відштовхуючись від цього, слід визначити розмір ставки. Оптимальною вважається сума, якої вистачає на 100–200 ставок. Якщо ви внесли 200 гривень на рахунок, то рекомендований розмір кожної ставки буде в межах 1-2 гривень. Якщо на депозиті 2000 гривень, то можна ставити по 10-20 гривень на кожен політ кукурудзника.

Підхід з одинарними ставками включає три стратегії гри в «Авіатор». Розглянемо кожну їх докладніше.

Виграшна стратегія з мінімальним ризиком

Ця стратегія для Авіатору створена не для отримання великого виграшу за короткий проміжок часу. Вона забезпечує комфорт гравця під час польоту літака. Чим нижче ризик, тим менше грошей отримує гравець, але при цьому теоретично знижується кількість програшів.

Стратегія для Авіатору з мінімальним ризиком передбачає, що гравець здійснюватиме кешаут за невисоких коефіцієнтів — х1.2–1.22. Для встановлення ставки слід скористатися функціями «Автоставка» та «Автокешаут». Таким чином можна наростити банк для наступних ігор по-великому.

Виграшна стратегія з помірним ризиком

Якщо ви готові розпоряджатися більшим банком, то ця стратегія гри в Авіатор вам підходить. Тут уже планку з коефіцієнтом для кешауту слід підвищувати до значення х2-3. Такі показники випадають із ймовірністю 39-43%. При цьому важливо переглянути статистику: якщо давно не було великих множників х5-10, то швидше за все вони з'являться найближчим часом.

Виграшна стратегія для швидкого заробітку

В Aviator така стратегія спрямована на отримання разового великого виграшу. Її суть проста: гравцеві потрібно «зловити» коефіцієнти х100 і більше. Як правило, частота їх випадання 1 раз на 60-90 хвилин. Тому слід уважно вивчити статистику гри, знайти час, коли останній раз випав максимальний множник, і відрахувати від нього годину-півтори. В отриманому інтервалі можна активно ставити гроші в очікуванні значного коефіцієнта.

Авіатор: стратегія з двома ставками

Стратегія з двома ставками у грі Авіатор є однією з найрозумніших, оскільки мінімізує потенційні ризики та витрати та дбайливо ставиться до банку гравця.

Сенс цієї стратегії полягає в тому, що одну ставку гравець робить на невеликий множник, а іншу - на коефіцієнт з більш великим значенням.

Наприклад, можна зробити першу ставку у розмірі 10 грн., а другу – у розмірі 100 грн. У разі програшу першої ставки гравець втратить лише 10 грн. Якщо літак зупиниться на множнику, що перевищує 10, то гравець отримає прибуток у розмірі 100 грн, що перекриє витрати на обидві ставки і принесе чистий прибуток у розмірі 90 грн.

Ставку на невеликий множник необхідно зробити відразу після початку гри, щоб не пропустити момент, коли літак досягне максимального значення. Ставку на великий множник необхідно зробити у той момент, коли літак наблизиться до свого максимального значення.

Стратегія з двома ставками не гарантує виграшу, але дозволяє гравцеві знизити ризики та підвищити свої шанси на отримання прибутку.

Класичні стратегії для ставок

Люди детально вивчали ставки протягом багатьох десятиліть. Класичні робочі стратегії підвищення виграшу можна перенести і на гру Авіатор. Нижче розглянемо найпопулярніші з них.

Система Фібоначчі

Стратегія Фібоначчі для гри Авіатор заснована на математичній послідовності. При кожному програші слід ставити суму попередніх двох ставок. Якщо стартова ставка була 20 гривень і гравець зазнав невдачі 5 разів поспіль, то формується послідовність: 20-20-40-60-100-160. У разі виграшу необхідно спуститись на два числа. Відповідно до вищезгаданої послідовності при виграші ставки 160 гривень наступна буде 60 гривень. Якщо виграє і вона – потрібно ставити 20 гривень тощо.

Система Даламбера

Стратегія Даламбера в Авіаторі реалізується в такий спосіб. Гравець обирає розмір стартової ставки – 100 гривень. Ця сума одночасно дорівнюватиме кроку між ставками. У разі програшу слід збільшувати ставку на крок, а при виграші – зменшувати на те саме значення.

Перед зльотом літака гравець укладає парі на 100 гривень. Програш означає, що в наступному раунді ставка дорівнюватиме 200 гривень. Ще одна невдача збільшує наступну ставку на крок, виходить 300 гривень. При виграші остання ставка зменшується на 100 гривень тощо.

Система Мартінгейла

В автоматі Aviator стратегія Мартінгейла передбачає подвоєння кожної програшної ставки до досягнення позитивного результату (або ж програшу коштів, призначених для гри). Якщо вибрати нижній поріг 50 гривень, то після невдачі слід поставити 100 гривень, далі 200 гривень тощо. Вважається, що подвоєння допоможе покрити всі втрати, а також залишитися в плюсі. Як тільки ставка виграє, необхідно повернутися до початкової суми.

Система Лабушер

В Aviator стратегія Лабушер включає набір ставок, сума яких дорівнює бажаному прибутку. Куш 400 гривень можна розбити на 4 ставки по 100 гривень. За коефіцієнта х2 вони дадуть 400 гривень виграшу. Виходить ряд: 100-100-100-100. Сума першого та останнього числа буде стартовою ставкою. Якщо вона не зіграла, підсумовуємо перше та останнє число і ставимо в кінці ряду: 100-100-100-100-200. Для наступної ставки підсумовуємо 200 та 100, отримуємо 300 гривень та укладаємо парі перед зльотом кукурудзника. При виграші видаляємо останні два числа, отримуємо ряд: 100-100-100. Тепер ставимо 200 гривень (100+100). У разі виграшу прибираємо останні два числа: залишається 100. Ставимо гроші на той самий коефіцієнт. За успіху забираємо 200 гривень. У результаті у нас виграш 300+200+100 та програш 200 гривень. У сумі прибуток складає 400 гривень.

Тобто у грі Авіатор на гроші стратегія Лабушера має на меті видалити всі числа із ряду. Тоді бажаний куш буде отримано.

Система «Паролі»

Ця стратегія гри в «Авіатор» є повною протилежністю моделі Мартінґейла. У ній ставку потрібно подвоювати у разі виграшу та повертатися до початкового значення при програші. Система заснована на теорії: якщо у гравця смуга перемог, він має гарні шанси на великий виграш.